ROYAL CARIBBEAN

GEMI TURLARI

Tur Hakkında...

ROYAL CARIBBEAN

Sektördeki en eğlenceli gemilere sahip olan Royal Caribbean Cruise International, dinamik ve yenilikçi bakış açısı ile tüm dikkatleri kendi üzerine çekmeyi başarmaktadır. Dünyanın en konforlu yüzen otelleri arasında yer alan Royal Caribbean’ın 2 tanesi dünyanın en büyük gemisi olmak üzere toplam 22 gemisi bulunuyor.

Royal Caribbean Cruise gemi turları ile dünyanın 5 kıtasında 260 farklı destinasyonu gezebilirsiniz. Akdeniz’in yanı sıra Kuzey Avrupa, Güney Amerika, Karayipler, Hawaii, Avustralya ve Yeni Zelanda, Asya, Karadeniz, Bahamalar, Bermuda, Panama, Pasific Okyanusu ve Transatlantik gemi turları gibi farklı rotaları da bulunmaktadır.

Royal Caribbean Cruise ile Miami, Nassau, Kopenhag, Barcelona, New York ve daha bir çok yere yolculuk yapabilir, farklı kıtalarda yeni keşifler deneyebilirsiniz. Türkiye’de Quantum of the Seas, Oasis of the Seas, Legend of the Seas ve Independence of the Seas gemileriyle hizmet veren firmanın konforlu hizmetleri sizi bekliyor.

Royal Caribbean Cruise fiyatları, fırsatları, erken rezervasyon kampanyaları, uçaklı ve uçaksız gemi turu paketleri için bize istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Tur Programı

Tur Bilgileri

Fiyat

Fiyat ve Parkurlar için bilgi alınız...

Lokasyon

Tur Süresi

Tur Tipi

Bize Ulaşın

Rezervasyon İçin: